Mehmet Tatlıcı yeğenini niçin kandırıp zorla alıkoydu?

mehmet_tatlici_yegenini_nicin_kandirip_zorla_alikoydu_h245.jpg

Mehmet Tatlıcı mirastan daha fazla pay koparmak için her yola başvurmaya büyük bir kararlılık ile devam ediyor.

Kullandığı yöntemlerin dozunu zaman zaman kaçıran Mehmet Tatlıcı, yeğeni Bedriye Kamer Tatlıcı’nın Tereke mahkemesine sunduğu imzalı dilekçeden anlaşılacağı üzere, Nisan ayında yeğeni Bedriye Kamer Tatlıcı ve arkadaşını zorla sekreteri Serap Durmuş’un evinde 10 gün süreyle alıkoymuş, ellerinden cep telefonlarını almış, ve yeğenini korkutarak önüne koyduğu tüm evrakı imzalatmış.

Boş vaatlerle kandırmış
Bedriye Kamer’in diekçesine göre, bundan yaklaşık 17 yıl öncesine kadar babaannesi Bedriye Tatlıcı’nın evinde huzurlu bir yaşam süren, o zamanlar henüz 3 yaşında olan Bedriye Kamer Tatlıcı ve annesini bu evden çıkartmak için yeni gireceği evin kirasını ödeyeceğini vaad eden Mehmet Tatlıcı, birkaç dönem kira ödedikten sonra Bedriye Kamer’in annesine “Ya çalış ya da evlen” diyerek kira ödemelerini kesmiş. Kendini bir anda sokakta bulan yeğen Bedriye Kamer Tatlıcı ve annesi, ciciannesi olarak nitelendirdiği Müzeyyen Şahin’in yanına sığınmış.

Annesini oyuna getirerek evini satmış
Bedriye Kamer’in dilekçesine göre, yeğenini ve annesini bu evden çıkardıktan sonra, evin sahibesi olan annesi Bedriye Tatlıcı’yı da kandırarak elinden evin satışı için bir vekaletname alan Mehmet Tatlıcı, daha sonra bu vekaletname ile evi satmış ve parasını kendisi almış. İmzaladığı evrakın bir satış vekaletnamesi olduğunu ev satıldıktan sonra anlayan anne Bedriye Tatlıcı, büyük bir hayal kırıklığına uğramış.

Yeğenini ve arkadaşını zorla alıkoymuş
Dedesi Mehmet Salih Tatlıcı hayattayken aylık 2000TL maaş alan ve vefatından sonra maddi olarak zor duruma düşen Bedriye Kamer, yine aynı hatayı yapmış ve yanına arkadaşını da alarak amcası Mehmet Tatlıcı’nın yanına gitmiş. Amca Mehmet Tatlıcı, yeğenine bir ev kiralayacağını ve bu evin kirasını ödeyeceğini, buna ek olarak kendisini İngilterede okutacağını vaad etmiş. Bununla yetinmeyen Mehmet Tatlıcı, Bedriye Kamer ve arkadaşının cep telefonlarını ellerinden alarak, her ikisini de sekreteri Serap Durmuş’un evinde 10 gün süreyle alıkoymuş ve evin kapısına korumalarını dikmiş.

Korkudan önüne konan evrakı imzalamış
Dilekçesinde, arkadaşı ile beraber alıkonulduğu dönemde önüne gelen birçok evrakı korkudan imzalamış olduğunu belirten Bedriye Kamer, önüne daha fazla evrak getirilecek endişesi ile bir fırsatını bulup evden kaçmış.

Pembe dizileri aratmayan bu ibret verici hikaye, Bedriye Kamer Tatlıcı tarafından mahkemeye sunulan bir dilekçe ile gün yüzüne çıkmış. İşte Bedriye Kamer Tatlıcı’nın mahkemeye sunduğu dilekçe.

Haber Kaynağı: Tatlıcı Gerçekleri

Gerçekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top